Drugsmonologen en andere verhalen over de zoektocht naar geluk
Koffie. Suiker. Instagram. Sport. Seks. XTC. Werk. We zijn allemaal wel ergens aan verslaafd. Wanneer wordt verlangen een verslaving? Waarom hebben we zoveel nodig om het moderne leven vol te houden?
We leven in een wereld die nooit stilstaat. Een eindeloze stroom van prikkels, verwachtingen en prestatiedruk. We zoeken naar manieren om te ontspannen, te ontsnappen, onszelf op te peppen of juist even helemaal niets te voelen.
In ALLES ONDER CONTROLE komen persoonlijke verhalen samen. Verhalen over onze zoektocht naar geluk, controle, verbinding of rust. Over de verleiding van de roes, de drang om steeds beter te worden en het verlangen om even aan de werkelijkheid te ontsnappen.
Herkenbaar, confronterend, humoristisch en zonder oordeel. Want hoe nuchter sta jij in het leven?
Regie Raymi Sambo
Choreografie Judith Coumans (ism Raymi Sambo)
Spel Noah de Nooij, Daelorian vd Kolk, Nur Dabagh, Maartje Strijk
Dans Judith Coumans
Tekst Sharona Diop, i.s.m. Raymi Sambo,
Tekstbijdrage Maartje Strijk
Gevechtstchoreografie Jaike Belfor
Dramaturgie Zamity Mitelembe
Compositie Jonas Meijer
Licht Jasper Kayser
Decor & kostuums Timo Arling
Techniek J.G. Theatertechniek
Over Raymi Sambo Maakt
Raymi Sambo Maakt creëert voorstellingen, podcasts, films en talkshows die hun wortels vinden in de interculturele en de queer samenleving. De onderwerpen zijn actueel en geïnspireerd door gebeurtenissen in het land en ingebed in een universele thematiek. We tonen relevante en herkenbare verhalen voor iedereen die niet gelooft in hokjes en graag de eigen bubbel doorbreekt. Drugsmonologen is de derde voorstelling in een reeks producties over persoonlijke en veelbesproken onderwerpen. De eerste voorstelling was Gendermonologen. Afgelopen seizoen was Seksmonologen in de theaters te zien. In 2028 volgt Rechtbankmonologen.
Kaartprijs (inclusief consumptie)
Normaal € 20,50
Parkvilla Vriend € 18,50










